خانه / تغذیه٬تناسب اندام / دکتر پیمان کرمانیها: لمینیت سرامیکی ونیر سرامیک

دکتر پیمان کرمانیها: لمینیت سرامیکی ونیر سرامیک

این درمان نیاز به یک تراش مختصر و کوچک در مینای دندان دارد. بعد از تراش دندن ها، قالب گرفته از دهان بیمار به لابراتوار ارسال می گردد. در نتیجه این درمان نسبت به کامپوزیت ونیر احتیاج به زمان بیشتری دارد و حداقل ۲ جلسه ای می باشد.

لمینیت سرامیکی یک پوسته بسیار نازک از چینی به رنگ دندان است که روی سطوح دندان هایتان چسبیده است تا مشکلات و عیوب مربوط به دندان ها را از جمله مینای دندان فرسوده یا دندان ها با ناهمواری و فاصله ، بد رنگی دندان یا ترک ها اصلاح کند.

روکش ها در دسته درمان دندانپزشکی زیبایی قرار می گیرند، زیرا آن ها لبخندی زیبا و دندان های شفاف به شما می بخشد و  نیاز به درمان های گسترده تر را از بین می برند.

مزایای دیگر لمینیت سرامیکی می توان به دوام،  ظاهر لبخند بهبود یافته و نیاز به کمترین میزان حذف ساختار دندان نسبت به تاج اشاره کرد. صرف نظر از اینکه ونیر های سرامیکی می تواند  باعث ایجاد دندان های زیبایی شوند، ممکن است بسیاری از مسائل مربوط به عیوب دندان را حل کنند، از جمله:

مینای دندان

مینای دندان می تواند به طور طبیعی در طول زمان در اثر عواملی مانند (مصرف نوشیدنی های غیر الکلی، چای یا قهوه، سیگار کشیدن و استفاده از داروهای خاص) تخریب شود.

لمینیت های سرامیکی برای اصلاح لبخند هایی که تحت تاثیر این عوامل قرار دارند، مناسب هستند.

عیوب ساختاری

با افزایش سن، دندان های ما به طور طبیعی شروع به سست شدن، ترک خوردن پوسیدن می کنند. لمینیت های سرامیکی می توانند ظاهر طبیعی دندان های سالم و جوان را بازیابی کنند.

ژنتیک

افراد خاصی با فاصله بین دندان های خود که با افزایش سن، رشد می یابند متولد می شوند.

تغییر رنگ

تغییر رنگ یا بد رنگی دندان ها ممکن است به وضوح از طریق لمینیت های سرامیکی حذف شود.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیر شدن شکوهمندانه؛ راه داشتن بهترین زندگی با بالا رفتن سن

پیر شدن شکوهمندانه چگونه است؟ شما نمی توانید زمان را متوقف کنید و به تیتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *