خانه / تغذیه٬تناسب اندام / جراحی لیفت ران و باسن کلینیک اُمرو

جراحی لیفت ران و باسن کلینیک اُمرو

جراحی لیفت ران و باسن

جراحی لیفت ران و باسن

اگر پوست ران شل است و به ورزش پاسخ نمی دهد، احتمالا به نوعی از لیفت ران نیاز دارید. اگر باسن شما حالت افتادگی دارد، شاید لیفت باسن پاسخ مشکل شما باشد. گاهی انجام هر دو نوع لیفت به طور همزمان ضرورت پیدا می کند.

 لیفت ران ها

اگر پوست شل یا آویخته در ران داشته باشید، لیفت ران برای شما مناسب است. رایج ترین لیفت ران، لیفت کردن بخش داخلی آن (تایپلاستی) است

برش این جراحی از کشاله ران شروع شده، ران را دور می زند و با باسن کشیده می شود. اگر افتادگی پوست داخل ران زیاد باشد، می توان در جهت عمودی به شکل گوهای در امتداد داخل ران قسمتی از پوست را برداشت؛ به این ترتیب محکم کردن پوست هم در جهت عمودی و هم در جهت افقی انجام می شود. برش عمودی اسکاری بر جا می گذارد که از قسمت داخلی کشاله ران تا کناره داخلی زانو کشیده شده است. برداشت گوهای پوست رایج نیست. منیر اگر خواهان لیفت ران هستید، باید بدانید که اسکارها در محلی دور از چشم ایجاد می شوند.

برش ها به واژن نزدیک هستند و اجتناب کامل از آلودگی توسط ادرار یا مدفوع تقریبا غیر ممکن است. توصیه می کنم (علاوه بر استفاده از آنتی بیوتیک ما) سراسر ناحية عمل را با آب و صابون بشویید. این عمل باید پس از هر بار دلع مدفوع یا ادرار انجام شود. گاهی خط برش عفونت می کند، اما می توان با احتیاط کردن این احتمال را کاهش داد.

 لیفت باسن

نحوه عمل با توجه به نام آن مشخص است: تبديل باسن شل و افتاده به باسن محكمتر که جوان تماتر باشد، اندام شما – در لباس یا بدون آن – بهتر به نظر می آید؛ تنها مشکل اسکار

برش شلی بالای هر دو باسن به صورت افقی ایجاد می شود، یا برای مخفی کردن آن در چین زیر باسن، برش در قسمت زیر باسن ایجاد می شود. طی سال ها جراحان برش زیر باسن را با برش بالای باسن جایگزین کرده اند. با قرار گرفتن اسکارها در بالای باسن، ظاهر طبیعی تری ایجاد می شود و پنهان کردن اسکارها زیر شورت یا مایو آسان تر است.

لیفت قسمت تحتانی بدن

این شیوه، ليفت های ران را با لیفت باسن، و لیفت پهلو و لیفت کمر ترکیب می کند. اگر وزن شما طبیعی است، اما در این نواحی چربی اضافی دارید این شیوه به شما کمک می کند.

ليفت پایین بدن اغلب پس از کاهش شاد یاد وزن انجام می شود.

دلیل اصلی لیفت پایین بدن پوست اضافی و آویزان ران هاست.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

پلاسماجت چیست؟ + کاربرد، مزایا و معایب آن

در مورد پلاسماجت چه می دانید؟ در چه مواردی کاربرد دارد؟ فواید و مضرات پلاسماجت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *